KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13095642
nr 1309 5642
Willy Thessing
(f. 1939), Sverige
Akvarell, Stenmur. Signerad. Bladets mått: 31x40 cm
Willy Thessing, svensk bildkonstnär född 1939.
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 24 februari 2020
kl 18:36:33
100 kr
150 kr